Biuro Podróży i Agencja Eventowa

Jak rezerwować

W celu dokonania wstępnej i, na tym etapie, niezobowiązującej rezerwacji imprezy turystycznej prosimy postępować zgodnie z poniższą instrukcją.

 

 1. W wyszukiwarce (na stronie głównej) wybierz jak najwięcej parametrów opisujących wymarzoną podróż (kierunek, termin, daty rozpoczęcia / zakończenia, długość pobytu, liczbę osób itd.). Klikając przycisk „Szczegóły” zapoznaj się przede wszystkim z opisem obiektu / wycieczki, ponieważ jest to jedna z integralnych części umowy.
 2. W kolejnym etapie (klikając przycisk „Dalej”) uzupełnij pola w dane znajdujące się w dokumencie, z którym będziesz podróżować (imię, nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania i nr tel. komórkowego osoby zgłaszającej podróż). Poniżej znajdują się Ogólne Warunki Uczestnictwa z którymi zapoznaj się proszę bo to druga integralna część umowy.
 3. W możliwie jak najkrótszym czasie skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji zarezerwowanej podróży i potwierdzenia rezerwacji. Wyślemy wówczas umowę, którą podpiszesz i prześlesz do naszego biura (w ustalony telefonicznie lub mailowo sposób).
 4. Płatność należy dokonać w dniu podpisania umowy gotówką w naszym biurze lub przelewem bankowym na konto podane na umowie lub nasze poniższe:

  Perfect Holidays
  ul. Męczenników Oświęcimia 38, 41-922 Radzionków
  ING Bank Śląski 80 1050 1230 1000 0090 7262 8739
  tytuł przelewu: „nr rezerwacji, nazwisko, nazwa Organizatora”

W przypadku wycieczki z terminem wyjazdu dłuższym niż 30 dni wpłata zaliczki wynosi max. 30% ceny całej rezerwacji i dopłata do całości w terminie ok. 30 dni do daty rozpoczęcia podróży.

W przypadku wycieczki z terminem wyjazdu krótszym niż 30 dni wpłata wynosi 100% ceny rezerwacji.

Po dokonaniu płatności prosimy o przesłanie dowodu wpłaty na adres klient@perfect-holidays.pl .

 1. Na 24 h przed planowanym dniem wyjazdu / wylotu skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia godziny zbiórki.

 

Po odbytej podróży prosimy o kontakt:

- aby podzielić się z nami opiniami,

- w celu przesłania nam ciekawego zdjęcia z wakacji (po akceptacji opublikujemy je na naszym fb),

- w celu otrzymania Faktury VAT marża.